Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Gården Dalen i Billinge. Gåramålning. Olja på papp. Osignerad.
44536. OKÄND KONSTNÄR. Gården Dalen i Billinge. Gåramålning. Olja på papp. Osignerad.
31x51 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
31x51 cm.
Garpenhus Auktioner
1 300