OKÄND KONSTNÄR. Gården Dalen i Billinge. Gåramålning. Olja på papp. Osignerad.

44536. OKÄND KONSTNÄR. Gården Dalen i Billinge. Gåramålning. Olja på papp. Osignerad.

31x51 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

31x51 cm.

Antal besök: 1 543