SKÅP, Otto Schulz för Boet.

445359. SKÅP, Otto Schulz för Boet.

Ek, invändigt med 2 lådor och hyllplan, Längd 127 cm, bredd 39 cm, höjd 127 cm. Stämpelsignerad Boet.Eventuell saknas benställning.

Kraftiga skador på toppskiva, sprickor på dörrsidor, baksida med skador, 1 st nyckelhålsbeslag samt 1 st hyllplanshållare saknas. Lösa ben, senare nyckel.Eventuellt saknas benställning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 023