GUNGHÄST OCH BARNSTOL, trä, 1900-talets första hälft.

445350. GUNGHÄST OCH BARNSTOL, trä, 1900-talets första hälft.

Gunghäst, höjd 45 cm, längd 72 cm, bredd 29 cm
Barnstol, höjd max 70 cm, kan ändras till stol med bord.

Bruksslitage-hårt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 404