445318. SKRIVBORD samt KARMSTOL, Sören Nissen & Ebbe Gehl, Aksel Kjersgaard Danmark, bord etikettmärkt Naver Collection, 1900/2000-tal.
Bord med tre lådor. Längd 140 bredd 78 höjd exkl trågkant ca 72,5 cm.
Karmstol, omärkt, skinnklädd sitts.
Bruksslitage, smärre fläckar, repor.
Nyckel/nycklar finns.