Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
TEHUV i form av docka, troligen England, 1800-tal.
445295. TEHUV i form av docka, troligen England, 1800-tal.
Höjd ca 46 cm.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 46 cm.
Slitage, skador.
Auktionshuset Kolonn
592