MATSALSGRUPP, 12 delar, Chippendalestil, 1940-tal.

445239. MATSALSGRUPP, 12 delar, Chippendalestil, 1940-tal.

Skänk
Längd 154 cm
Bredd 45 cm
Höjd 144 cm

Sideboard
Längd 180 cm
Bredd 54 cm
Höjd 90 cm

Bord
Längd 156 cm
Bredd 100 cm
Höjd 75 cm

8 stolar
Rygghöjd mellan 89-93 cm.

Bruksslitage. Repor. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skänk
Längd 154 cm
Bredd 45 cm
Höjd 144 cm

Sideboard
Längd 180 cm
Bredd 54 cm
Höjd 90 cm

Bord
Längd 156 cm
Bredd 100 cm
Höjd 75 cm

8 stolar
Rygghöjd mellan 89-93 cm.

Bruksslitage. Repor. Fläckar.

Antal besök: 799