Södermanlands Auktionsverk
Konst
Grafik
ARVID FOUGSTEDT. Etsning, Interiör med läsande personer. Signerad Arvid Fougstedt.
445166. ARVID FOUGSTEDT. Etsning, Interiör med läsande personer. Signerad Arvid Fougstedt.
30 x 25 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 25 cm.
Södermanlands Auktionsverk
552