Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
GUNNAR CLOVÉN. Stilleben med astrar och frukter. Olja på duk. Signerad.
44515. GUNNAR CLOVÉN. Stilleben med astrar och frukter. Olja på duk. Signerad.
34 x 44 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
34 x 44 cm.
Gomér & Andersson Linköping
2 107