BORD på hjul, " Rondo" etikettmärkt DS Möbler, 1950-tal.

445150. BORD på hjul, " Rondo" etikettmärkt DS Möbler, 1950-tal.

Bord teak, ek
51,5 x 51,5, höjd 58 cm.

Bruksslitage, märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord teak, ek
51,5 x 51,5, höjd 58 cm.

Bruksslitage, märke.

Antal besök: 1 297