HOLLÄNDSK KONSTNÄR. Man med pipa och tennkrus. 1700-tal. Olja på pannå. Signerad.

44513. HOLLÄNDSK KONSTNÄR. Man med pipa och tennkrus. 1700-tal. Olja på pannå. Signerad.

25 x 23 cm. Signerad i ljusa fältet till vänster om mössan, möjligen A.O.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 695