GLAS och PORSLIN 10 delar, 1800-1900-tal.

44511. GLAS och PORSLIN 10 delar, 1800-1900-tal.

Slipad karaff, severingskanna, 2 ytterfoder Arabia, Antik glaskruka, Stekfat Wexjö guld 42X28 cm, 4 kryddburkar.

Bruksslitage,liten spricka i den bruna krukan,nagg i burkarnas lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 744