Slipad karaff, severingskanna, 2 ytterfoder Arabia, Antik glaskruka, Stekfat Wexjö guld 42X28 cm, 4 kryddburkar.
Bruksslitage,liten spricka i den bruna krukan,nagg i burkarnas lock.