Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
CHRISTIANE SCHREIBER. Läsande kvinna. Olja på duk, signerad och daterad Norvège 1869.
445115. CHRISTIANE SCHREIBER. Läsande kvinna. Olja på duk, signerad och daterad Norvège 1869.
100 x 81 cm.
Krackeleringar.
Gör en kostnadsfri värdering!
100 x 81 cm.
Krackeleringar.
Göteborgs Auktionsverk
2 280