CHRISTIANE SCHREIBER. Läsande kvinna. Olja på duk, signerad och daterad Norvège 1869.

445115. CHRISTIANE SCHREIBER. Läsande kvinna. Olja på duk, signerad och daterad Norvège 1869.

100 x 81 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

100 x 81 cm.

Krackeleringar.

Antal besök: 2 280