ALLMOGE M.M. 1800-till tidigt 1900-tal.

44510. ALLMOGE M.M. 1800-till tidigt 1900-tal.

Trätallrikar 2 st,balansvåg smide/mässing, munkpanna märkt "A",Malmsked+parti sekelskiftesbilder bl.a. Amerika.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 359