SMINKBORD, Halvdan Pettersson, Tibro, 1950-tal.

445036. SMINKBORD, Halvdan Pettersson, Tibro, 1950-tal.

Omärkt. Klädd i konstskinn. Detaljer i mässing
Längd ca. 103 cm. Bredd ca 37 cm. Höjd 69.5 cm.

Ytslitage, stöt- och slagmärken, repor. Något rangligt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 775