BIRGITTA LILJEBLADH. TAVLA, färglitografi 181/260, signerad Birgitta Liljebladh - 62, växter.

445023. BIRGITTA LILJEBLADH. TAVLA, färglitografi 181/260, signerad Birgitta Liljebladh - 62, växter.

Birgitta Liljebladh (1924 - ).
Bildmått 57 x 46 cm.
Bildmått 78 x 64 cm.

Birgitta Liljebladh (Född 1924)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 57 x 46 cm.
Bildmått 78 x 64 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 579