KAMERA, Ensign Midget, Houghton-Butcher Manufacturing Co Ltd., England, 1930/40-tal.

445010. KAMERA, Ensign Midget, Houghton-Butcher Manufacturing Co Ltd., England, 1930/40-tal.

Längd ca. 9 cm.

Bruksslitage. Bälg med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 9 cm.

Antal besök: 692