NAKTERHUS, torrkompass, mässing, Hae Yang Ind. Co, Korea.

444978. NAKTERHUS, torrkompass, mässing, Hae Yang Ind. Co, Korea.

Höjd ca 25 cm. Med skyddsglas.

Renoverad; slitage, färgbortfall, smärre bucklor förekommer därför.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 447