NAKTERHUS, torrkompass, mässing, Sura Keiki Seisakussho Co Ltd, Japan.

444973. NAKTERHUS, torrkompass, mässing, Sura Keiki Seisakussho Co Ltd, Japan.

Höjd ca 26 cm. Diameter ca 21 cm.

Renoverad; slitage, färgbortfall, smärre bucklor förekommer därför.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 670