Signerad GJ och daterad -84.
Knivbladets längd 11,5 cm. Total längd inklusive slida 26 cm Enligt flera så tillhör denna signatur Göran Jonsson som är bror till Anders Jonsson i Vidsel.
Brukslitage.
Signerad GJ och daterad -84.
Brukslitage.