FÅTÖLJER, 4 st, "Domus", Inge Andersson för Bröderna Andersson, samt BORD, 1960-tal.

444852. FÅTÖLJER, 4 st, "Domus", Inge Andersson för Bröderna Andersson, samt BORD, 1960-tal.

4 fåtöljer Bröderna Andersson rygghöjd 76 cm, bredd 65 cm.
Runt soffbord höjd 54 cm, diameter 114 cm.

Torkad stoppning, ett armstöd ben något släppt limning. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 335