VITRINSKÅP, "Stockholm", Englesson, 2000-tal.

444832. VITRINSKÅP, "Stockholm", Englesson, 2000-tal.

Längd 108, djup 40, höjd 215 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 531