LOCKBOJAN, porslin, Kina, 1800-tal.

444818. LOCKBOJAN, porslin, Kina, 1800-tal.

Dekor i underglasyrblått av "100 antikviteter". Höjd 28 cm.

Krackeleringar. Insides fotringsnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 631