ÖRHÄNGEN Hans Strömdahl AB. Kreoler i 18 K guld med diamanter 0,12 ct Tw/ws-si.
444798. ÖRHÄNGEN Hans Strömdahl AB. Kreoler i 18 K guld med diamanter 0,12 ct Tw/ws-si.
Kreoler i tvåfärgat guld med korsande band av slipade diamanter, totalt 12 st om totalt 0,12 ct.
Stämplad med kattfot, 18 K samt STR, Hans Strömdahl AB.
Höjd 13 mm.
Vikt 5,02 g.
Höjd 13 mm.
Vikt 5,02 g.