444780. TELEFONER, 2 st, bakelit, LM Ericsson, omkring 1900-talets mitt.
Vägghängda. Tillhörande sladdar samt ringklockor medföljer. Märkta Ericsson samt DEP 1401. Kommer i originalförpackning.
Höjd 22,5 cm.
Bruksslitage, fläckar, förpackning med skador, ej funktionstestade.