TELEFONER, 2 st, bakelit, LM Ericsson, omkring 1900-talets mitt.

444780. TELEFONER, 2 st, bakelit, LM Ericsson, omkring 1900-talets mitt.

Vägghängda. Tillhörande sladdar samt ringklockor medföljer. Märkta Ericsson samt DEP 1401. Kommer i originalförpackning.
Höjd 22,5 cm.

Bruksslitage, fläckar, förpackning med skador, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 529