RING, carmosé, 18K vitguld med almandingranat samt diamanter, totalt ca 0,7 ct. Vikt 7,6.

444729. RING, carmosé, 18K vitguld med almandingranat samt diamanter, totalt ca 0,7 ct. Vikt 7,6.

Ring med ovalt facetterad almandingranat samt 10 st briljantslipade diamanter à 0,07 ct. Storlek 19.

Bruksslitage, fåtal repor. Ringskena senare bearbetad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 959