MOCCASERVISDELAR, 8 delar, porslin, Rosenthal "Sanssouci".

444687. MOCCASERVISDELAR, 8 delar, porslin, Rosenthal "Sanssouci".

6 koppar med fat, koppensdiameter 7 cm.
Sockerskål med lock, höjd ca 11,5 cm.
Gräddkanna, höjd 7,5 cm.

Smärre slitage, en kopp med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gräddkanna, höjd 7,5 cm.

Antal besök: 331