LJUSSTAKAR 1 par, silver, Thorvald Marthinsen, Norge, 1900-tal.

444628. LJUSSTAKAR 1 par, silver, Thorvald Marthinsen, Norge, 1900-tal.

Höjd ca 10,5 cm.
Modellmönster 431.

Mindre bruksslitage, fyllda fötter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10,5 cm.
Modellmönster 431.

Antal besök: 428