VÄSKA samt BRICKA, Josef Franks tulpanmönster.

444605. VÄSKA samt BRICKA, Josef Franks tulpanmönster.

Bricka, Josef Frank, Svenskt Tenn, diameter 31 cm
Väska i tyg, Josef Franks tulpanmönster, höjd exkl. rem ca 45 cm.

Slitage/kraftigt slitage, fläckar, märken, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 521