ARMBAND 4 st samt RING, silver, 1900-tal.

444530. ARMBAND 4 st samt RING, silver, 1900-tal.

Bissmarck-modell samt x-länk.
Ring, storlek ca 18,5.
2 st armband varav ett med berlocker, längd ca 16 - 18,5 cm.

Slitage, troligen utbytta lås på armband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bissmarck-modell samt x-länk.
Ring, storlek ca 18,5.

Antal besök: 391