LARS JÖNSSON. I vassen, olja på duk, signerad.

444473. LARS JÖNSSON. I vassen, olja på duk, signerad.

37,5 x 45,5 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

37,5 x 45,5 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 979