STEGE, trä, Limhamns Stegindustri, 1900-tal.

444468. STEGE, trä, Limhamns Stegindustri, 1900-tal.

Dubbelstege med 8 steg på varje sida, höjd 264 cm, bredd 47 cm.

Bruksslitage, förstärkt på flera ställen, två steg med materielbortfall, färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 474