BÄNK, "Novett", IKEA, 1900-talets andra hälft.

444440. BÄNK, "Novett", IKEA, 1900-talets andra hälft.

Teak, längd ca. 116, bredd 39, höjd 34 cm.

Bruksslitage. Repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor, fläckar.

Antal besök: 2 066