FÅTÖLJ, "Cikada", Bengt Ruda, IKEA, 1900-talets andra hälft.

444427. FÅTÖLJ, "Cikada", Bengt Ruda, IKEA, 1900-talets andra hälft.

Safari-modell. Bok. Armstöd av läder. Klädsel i canvas. Justerbar rygg.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 1 061