SOFFGRUPP, italiensk rokokostil, 1900-tal.

444417. SOFFGRUPP, italiensk rokokostil, 1900-tal.

Soffa.
Fåtöljer ett par.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa.
Fåtöljer ett par.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 723