Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Södermanlands Auktionsverk
Konst
Grafik
ULF WAHLBERG. färglitografi, komposition, signerad och numrerad 234/300.
444409. ULF WAHLBERG. färglitografi, komposition, signerad och numrerad 234/300.
44,5 x 56,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
44,5 x 56,5 cm.
Södermanlands Auktionsverk
461