SOLSTOL, 1900-tal.

444332. SOLSTOL, 1900-tal.

Stomme av betsat trä. Sits av canvas. Hopfällbar, löstagbar fotpall.

Kraftigt brukslitage. Klädsel med slitage, fläckar och hål. Saknas ett fäste till fotpall.

Gör en kostnadsfri värdering!
444332. SOLSTOL, 1900-tal.

Antal besök: 1 565