Halsband, stämplad MKS 1962, bissmarck, doserad länk bredd ca 4 - 7 mm. Längd ca 46 cm.
Örhängen 1 par, längd ca 3,5 cm. Pigglängd ca 7 mm.
Total vikt ca 20,3 gram.
Bruksslitage.
Total vikt ca 20,3 gram.
Bruksslitage.