FÅGELBAD, gjutjärn, 2000-tal.

FÅGELBAD, gjutjärn, 2000-tal.
444259. FÅGELBAD, gjutjärn, 2000-tal.

Svärtad. Kannelerat skaft. Diameter ca 52. Höjd ca 94 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 491