BOKHYLLA, Svensk Möbelindustriförbund, SMI,1960-tal.

444232. BOKHYLLA, Svensk Möbelindustriförbund, SMI,1960-tal.

Teak, märkt, längd ca. 84, bredd 43, höjd 165 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 302