PINNSOFFA, IKEA, 1900-tal.

PINNSOFFA, IKEA, 1900-tal.
4441750. PINNSOFFA, IKEA, 1900-tal.

Höjd 83 cm
Sitthöjd 46 cm
Djup 42 cm
Längd 117 cm.

Brukslitage, ålderslitage, nötningar, märken, repor, torrsprickor. En pinne av, medföljer som lös del.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 83 cm
Sitthöjd 46 cm
Djup 42 cm
Längd 117 cm.

Antal besök: 537