TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 delar, 1900-talets början.

444058. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 delar, 1900-talets början.

Soffa, bord och två karmstolar. Målade. Soffa och karmstolar hopfällbara. Spjälade ryggar. Soffans längd ca 130. Bordets längd 100. Bredd 60. Höjd 75 cm.

Slitage. Torrsprickor. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 113