TORSTEN FRIDH. Skulptur, terrakotta, signerad samt numrerad 110 / 115.

444035. TORSTEN FRIDH. Skulptur, terrakotta, signerad samt numrerad 110 / 115.

Höjd ca 25 cm.

Bruksslitage.

Torsten Fridh (1914–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 25 cm.

Bruksslitage.

Torsten Fridh (1914–2014)

Antal besök: 949