CARLO KNUD HANSEN. Hamnmotiv, signerad C K Hansen, olja på duk.

443958. CARLO KNUD HANSEN. Hamnmotiv, signerad C K Hansen, olja på duk.

16x21 cm, ramens, yttermått 33x38 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 7 662