KARMSTOL, "Troja", Kai Kristiansen för Ikea, 1950-tal.

443943. KARMSTOL, "Troja", Kai Kristiansen för Ikea, 1950-tal.

Teak.

Slitage, senare klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak.

Slitage, senare klädsel.

Antal besök: 4 361