LODREGULATOR, Gustav Becker, omkring 1900.

443915. LODREGULATOR, Gustav Becker, omkring 1900.

Fanerad med valnöt. Pendel och två lod medföljer. Höjd ca 124 cm.

Ej funktionstestad. Torrsprickor. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 516