ÄLGSKINN, garvat, 1900-tal.

ÄLGSKINN, garvat, 1900-tal.
443909. ÄLGSKINN, garvat, 1900-tal.

Älgko. ca 200x185 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Älgko. ca 200x185 cm.

Slitage.

Antal besök: 915