FIGURIN, porslin, gåsflickan, Royal Copenhagen.

443901. FIGURIN, porslin, gåsflickan, Royal Copenhagen.

Höjd 23 cm, den sk. Gåsepigen, signerad Royal Copenhagen, 527 MA, 1:a sortering.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 165