LISA LARSON. "Tummelisa", brons, signerad Lisa Larson samt numrerad 390.

443818. LISA LARSON. "Tummelisa", brons, signerad Lisa Larson samt numrerad 390.

Höjd ca 17 cm.

Proviniens: Har tillhört en av Sveriges främsta privata samlare på Lisa Larson figuriner.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17 cm.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 5 168