GOLVLAMPOR, ett par, Falkenbergs Belysning, 1900-talets tredje kvartal.

443776. GOLVLAMPOR, ett par, Falkenbergs Belysning, 1900-talets tredje kvartal.

Mässing med läderklädda stommar. Märkta undertill.
Totalhöjd ca 153 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd ca 153 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 448