BONBONIÈRE i form av fågel, fajans. Nils Emil Lundström, Rörstrand. Jugend 1900-talets början.

443704. BONBONIÈRE i form av fågel, fajans. Nils Emil Lundström, Rörstrand. Jugend 1900-talets början.

Höjd 29 cm.

Glasyrkrackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm.

Glasyrkrackeleringar.

Antal besök: 586